OKAN CORPORATION

Türkiye'nin önder kuruluşlarından biri olan OKAN CORP, uluslararası tecrübesi ve yüksek teknolojisi ile faaliyetlerini devam ettirmiş bir sanayi şirketidir. Okan İştirakleri , Yurtdışı faaliyetlerini İnşaat, Gıda , Enerji, ve Turizm alanında sürdürmektedir.

2017 Yılı itibari ile yeni yapılanmasında 45 yılı aşaşn çeşitli sektörlerdeki deneyimi, araştırma-geliştirme çalışmaları ve uluslararası bağlantılarının yanı sıra, uyguladığı ileri teknolojiler ve toplam kalite bilinciyle yönetilen ISO belgeli şirketleriyle tüm sektörlerdeki başarısını sürdürerek yeni pazarlara ulaşmaktadır. Her zaman "en iyi"nin arayışı içinde olan Okan Coprapation, yakın geleceğin Türkiye' sinde sürdürülebilir üretim yaparak daha gelişmiş bir ekonomi ve iyi bir gelecek için üzerine düşeni yapmanın ve gelecekte de yapacak olmanın onurunu yaşamaktadır.

MİSYON & VİZYON

Okan corporation pazar olarak hedefi; tüm kaynakları, ileri teknolojisi, ürün ve hizmet ile kalite anlayışını ve tartışmasız müşteri memnuniyeti ilkesini; inşaat çalışmalarına, üretim ve yatırımlarına taşıyarak, yurt içi hariç yurt dışında da uluslararası şirketler arasında hak ettiği yerini almaktır.

Yüksek tüketici kalitesini ve uluslararası standartları dikkate alan Okan corporation, inşaat işlerini ve yatırımlarını global trendleri de dikkate alarak; uluslararası platformdaki bilgi birikimi ve deneyimini, kalite anlayışını Okan corporation çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.  

Okan corporation inşaat sektöründeki bu hedeflerini; mimaride mükemmellik, optimum kullanım, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler, bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirecektir.

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER İÇİN OKAN CORPORATION

HIZLI İLETİŞİM FORMU

OKAN CORP PROJELER