OKAN İNŞAAT
OKAN KONUT - GAZİANTEP

OKAN KONUT

İnsana ve doğaya saygılı bi şekilde yolumuza devam ederken siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve onur duyuyoruz.

OKAN KONUT olarak sizlerin modern, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak için, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarma, Çevre koşullarına uygun, doğaya ve insana saygılı koşullarda kalite ve müşteri isteklerini ön planda tutarak üretim yapmak, yeniliğine değişime önem vermek ve uyguladığı yönetim modelleri ile diğer firmalara örnek olmak istiyoruz...

Okan Konut web sitesini incelemek için tıklayınız...BUSINESS İNŞAAT

BUSINESS İNŞAAT

Gaziantep’in en yüksek binası olarak inşa edilen projemiz 26 katlı 1 + 1 ve 2 + 1 olmak üzere toplam 250 daire yer alıyor. Sizin için her alanı değerlendiren Okan Towers 24 saat lobi hizmeti ile Cafeteryada bir kahve molası İsterseniz; Restaurant’ta yeni bir lezzet keşfedin.

Dışarı çıkmadan kuaförüze uğramayı unutmayın Evden çıktıktan sonra haberimiz olsun odanızı temizleyelim kıyafetlerinizi kuru temizlemeye verelim. Misafirleriniz geldiginde isterseniz restaurattaagırlayın isterseniz Amerikan mutfagınızda en teknoloji ankastre seti ile yemeginizi siz pisirin.

Business İnşaat web sitesini incelemek için tıklayınız...ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER İÇİN OKAN CORPORATION

HIZLI İLETİŞİM FORMU

OKAN CORP PROJELER